Acum ceva mai multa vreme, binganind aiurea pe net, am dat peste un site romanesc consacrat trampling-ului. Pentru necunoscatori, trampling inseamna sa te lasi calcat in picioare. Am accesat www.picioare.ro si am intrat, pentru inceput virtual, in lumea indivizilor cu acest fetis.
Inauntru am gasit niste filmulete promotionale scurte, in care niste tanti se suiau cu picioarele deasupra unor domni incognito, caci aveau si masti de Haloween pe fata. Contra 500.000 de lei vechi per bucata te puteai face cu intregile filme produse de echipa site-ului. Care filme, ni se spunea, au si un scenariu intens gandit. Intr-unul dintre ele, starul Mona, care poarta 38 la picior, e atacata de niste monstri in fata blocului. Ii atrage intr-un apartament, confort doi, dupa cum se vedea in imagini, unde ii anihileaza calcandu-i pe stomac si pe cap. La sfarsit ii umileste profund, punandu-i sa-i linga picioarele. In alta productie, actrita Oana, care poarta 37, isi gaseste prietenul beat mort acasa si vrea sa se razbune. Topaie pe el, ala se trezeste multumit din matoleala si se apuca sa-i pupe talpile. Am gasit de cuviinta ca trebuie sa iau legatura cu asemenea scenaristi demni de Hollywood. Am scris la adresa de contact (unde se spunea ca gasesc "echipa trampling"), mi-am lasat cuminte numarul de telefon si am asteptat.Omul cu basculanta
Dupa vreo cateva zile am primit un telefon de la cineva care s-a recomandat "Catalin, baiatuâ cu saituâ". El era "echipa trampling". Am stabilit sa ne intalnim la o bere pe undeva pe langa redactia Jurnalului. Punctual, omul a aparut impreuna cu prietena lui. El avea geaca neagra din piele, cosuri multe pe fata si parea sa aiba in jur de 28 de ani. Ea semana cu o basculanta, era blonda, ceva mai tanara, cu un aer usor jenat. Ne-am lansat intr-o conversatie despre viata, in general, apoi l-am intrebat cum a ajuns sa-si deschida site-ul ala. A inceput o teorie complexa, cum ca si in Biblie se pomeneste despre calcatul in picioare, a trecut pe la strabunii daci, care si ei se calcau de zor intre ei, a sarit la Stefan cel Mare si Sfant. Apoi a vorbit despre potentiale proprietati curative ale procedurii, zicea el, pune oasele la loc. Cum rabdarea mea are o limita, l-am chestionat daca el e omul Masca, din filme. A recunoscut ca da si ca, de placere, de afacere, suporta sa-i umble femei pe corp. In viata privata e fidel prietenei lui, pe care o pune din cand in cand sa se suie cu picioarele pe el. Am ajuns la concluzia ca are oase deosebit de tari daca o lasa pe basculanta sa treaca peste el si nu are tot corpul in ghips.Grea viata de fetisist
![]() |
Citește pe Antena3.ro


