A fost stabilit "ţintarul" Ligii I. Vezi programul complet şi când se va disputa derby-ul Steaua - Dinamo
Dragomir aruncă bomba: "Sezonul viitor s-ar putea juca în sistem play-off şi play-out, cu 14 echipe sau mai puţine!"