Veste proastă pentru Gigi Becali. A mai pierdut un proces legat de numele Steaua. Decizia este definitivă
Gigi Becali, dezamăgit de jocul echipei: „O să văd la finalul sezonului dacă mai stau în fotbal. Nu sunt obișnuit să fiu batjocorit în halul ăsta”