După ce au pierdut „grav” alegerile locale, USR-iștii vor să măcelărească legislativ administrația publică locală
Nici Au revoir, nici Merci. Clotilde Armand a părăsit Primăria Sectorului 1 pe ușa din dos. „Vedeta” USR a cerut și a obținut invalidarea propriului mandat de ales local