Simona Halep a pierdut meciul cu Radwanska, în 2 seturi, şi a fost eliminată de la Turneul Campioanelor
Turneul Campioanelor. Ioan Stan, primul antrenor al Simonei Halep: "E suficient de norocoasă încât să prindă un culoar favorabil"