Bobby Voicu, directorla Intact Interactive
Intact Media Group punctează o nouă etapă în dezvoltarea diviziei online, prin numirea lui Bobby Voicu în poziţia de director general Intact Interactive. Împreună cu echipa existentă, va coordona evoluţia site-urilor din portofoliu şi va valorifica potenţialul de leadership al brandurilor-cheie, informează instituţia printr-un comunicat.
Bobby Voicu reprezintă un nume respectat în mediul online din România, dezvoltând în ultimii şapte ani proiecte proprii de succes precum monden.info, bobbyvoicu.ro, rpmgo.com, şi participând activ la numeroase evenimente din această arie. În 2008 a fost ales de Yahoo! drept primul reprezentant al companiei în România, pentru ca din 2009 să fie implicat în proiecte de comunicare online şi consultant pentru branduri mari din România, precum Microsoft, Romtelecom, Petrom, LG, Mercedes-Benz s.a. (C.S.)

Ştiri din .ro
Cu cercetarea în moarte clinică, România se decuplează singură de UE
Femeile, grav afectate de munca de acasă. 25% au vrut să renunțe la job
Nuclearelectrica solicită statului român să ajute la construcția reactoarelor 3 și 4 de la Cernavodă
A fost desemnat constructorul secțiunii 4 a Autostrăzii Sibiu - Pitești
Exporturile către Japonia au crescut cu 62% datorită Acordului EPA
Costul orar al forţei de muncă, în creştere cu peste 8,69% în trimestrul IV din 2020
CFR alocă peste 22 de milioane de lei pentru reparații feroviare
Alungarea pensionarilor, ultima lovitură dată cercetării din România

Gheorghe Flutur dă 45.000 €, ca să marcheze intrarea în polul sărăciei
Cătălin Drulă: Raportul Corpului de Control spune că nivelul crescut al salariilor nu poate fi menținut decât dacă Metrorex își reduce personalul
Primele elicoptere H135 au fost livrate statului român
Șase porţi biometrice, montate la Aeroportul Otopeni. Cum funcționează aceste scannere automate
