Fotoreporterii au surpins un poliţist slovac care a folosit ca metoda
de intimidare a unui grup de suporterii polonez a folosit pistolul din
dorare.
In timpul partidei de fotbal contand pentru preliminariile CM 2010 dintre Slovacia si Polonia, incheiat cu victoria gazdelor cu scorul de 2-1, fotoreporterii au surprins un poliţist slovac care a folosit pistolul din dotare, ca metoda de intimidare a unui grup de suporterii polonezi.
![](http://jurnalul.ro/librarie_fisiere/imagini/2008-10-17/4b546ead48d55d361867702d338778bd.jpg)
www.lastampa.it