Decizia care aruncă spitalele în haos! Sute de infectați de coronavirus refuză internarea, alţii, tratamentul
Câți bucureșteni cu COVID-19 au fost internați în cele trei spitale ale Primăriei Capitalei, de la începutul epidemiei
Un număr de 29 de spitale intră în lupta cu COVID-19 în faza a doua. Decizia, publicată în Monitorul Oficial
APEL al managerului Spitalului de Oftalmologie din București: Lăsați policlinicile și cabinetele dentare să funcționeze !
Spitalele din județul Brăila nu vor accepta și trata bolnavi de coronavirus din alte regiuni ale țării
Toate victimele atentatului de la Săpoca au ajuns la spitale din Capitală. Sunt persoane în vârstă cu răni grave