Fosta actriţă din Baywatch nu s-a dezis nici de data aceasta, scrie The Sun. Blonda şi-a făcut apariţia la un eveniment cultural, organizat la Art Basel Miami, în lenjerie intimă, un tricou şi o căciulă!
![](http://jurnalul.ro/librarie_fisiere/imagini/2008-12-08/a0f014187558da44933d3b84e23ad430.jpg)
Şi pentru ca tabloul să fie complet, Pammi s-a dat pe lângă colecţionarii de artă, atingandu-i provocator şi sursurându-le în ureche: "Aş vrea să cumpăr ceva, dar n-am bani. Sunt falită". După ce i-a îmbrăţişat pe artiştii prezenţi şi s-a fotografiat cu ei, Pamela Anderson a plecat de la eveniment împreună cu fotograful David Lachapelle.