„Clubul a fost condus numai de cămătari. Spaniolii ăștia sunt niște ageamii față de românii de dinaintea lor”
Suporterii din Programul DDB s-au săturat de minciunile spaniolilor și trec la amenințări: „Nu scăpați! Nu ne puteți fura echipa!”