Directorul CASMB, pentru Tolo.ro: ”Vitalaire a comis o ilegalitate! Sediul lor din București e în clădire cu CAS!”
Iohannis, despre legea privind majorarea salariilor în Educaţie şi Sănătate: Eu sunt pozitiv; o aştept la promulgare