Statul va obţine 682 de milioane de euro din licitaţia licenţelor 4G. Banii se plătesc până pe 30 iunie 2013
Diaconescu NU a semnat contractul de privatizare a Oltchim: Lipsesc paragrafe, anexe. Sunt foarte multe inadvertenţe