Anchetă la Spitalul Județean Arad din cauza raportărilor întârziate a deceselor provocate de coronavirus
Trei medici din Argeș s-au ales cu dosar penal pentru că au refuzat tratarea pacienților cu coronavirus
Medicii din România vor o lege prin care copiii lor să aibă pensie de urmaș, dacă își pierd viața la datorie
Demisii în lanț la Arad. Alte 23 de cadre medicale și-au înaintat demisiile. Toți medicii infecționiști sunt în concedii