Jurnalul.ro Sport Laszlo Sepsi a dat o pasă de gol

Laszlo Sepsi a dat o pasă de gol

de Jurnalul National    |    18 Mar 2008   •   00:00

Titular duminică seară la Benfica în meciul pe care “vulturii” l-au terminat la egalitate, scor 1-1, pe terenul lui Maritimo Funchal, românul Laszlo Sepsi a dat pasa de gol la reuşita lui Cardozo în minutul 26.

Titular duminică seară la Benfica în meciul pe care “vulturii” l-au terminat la egalitate, scor 1-1, pe terenul lui Maritimo Funchal, românul Laszlo Sepsi a dat pasa de gol la reuşita lui Cardozo în minutul 26. Înlocuit în minutul 72, fostul bistriţean a fost notat de publicaţia O Jogo cu 2,5, de la Benfica doar Quim şi Cardozo primind note mai mari. “Încă o pasă pentru român!”, a scris publicaţia citată.