Jurnalul.ro Sport Laszlo Sepsi a debutat la Santander

Laszlo Sepsi a debutat la Santander

20 Sep 2008   •   00:00

Fundaşul Laszlo Sepsi a debutat la Racing Santander în meciul cu formaţia finlandeză Honka Espoo, cîştigat cu scorul de 1-0 în prima manşă a turului I al Cupei UEFA.

Fundaşul Laszlo Sepsi a debutat la Racing Santander în meciul cu formaţia finlandeză Honka Espoo, cîştigat cu scorul de 1-0 în prima manşă a turului I al Cupei UEFA. Sepsi a evoluat pînă în minutul 72. Claudiu Niculescu a jucat doar pe final de meci la Omonia Nicosia, intrînd pe teren în minutul 74, în locul lui Aloneftis. Omonia a fost învinsă, 1-2, de Manchester City. Ciprian Marica, accidentat, nu a făcut parte din lotul lui Stuttgart, victorioasă cu 2-1 la Varna, cu Cerno More. Standard Liege, echipă antrenată de Ladislau Bölöni, a remizat la Liverpool, 2-2, cu Everton.