Biletele pentru meciurile pe care campioana Romaniei le va disputa in grupa E a Ligii Campionilor au fost puse in vanzare ieri cu intarziere de aproape o ora si jumatate.
SPECULA. Punerea in vanzare a biletelor a fost intarziata, iar in zona unde au fost amplasate cele 14 case de bilete si-au facut aparitia managerul general al FC Steaua, Mihai Stoica, si directorul executiv, Valeriu Argaseala. Acestia le-au explicat fanilor ca au fost nevoiti sa inlocuiasca mai multi vanzatori care au fost surprinsi cand se pregateau sa le dea bilete speculantilor inca dinaintea comercializarii. quot;"Unii au fugit, iar altii dau cu subsemnatul pe la politiequot;", a spus Argaseala.