Ministerul Mediului: Concentraţiile poluanţilor au înregistrat creşteri la staţiile de monitorizare, în noaptea de sâmbătă spre duminică
Un nou episod de poluare în București. Garda de Mediu susține că este vorba de un incendiu de vegetație