Reghecampf, după meciul cu Viitorul: Dacă nu se vor lua măsuri urgente, voi pleca. Rămân doar dacă se aduc jucători!
Steliştii au dedicat antrenorului victoria cu Pandurii, scor 2-0. Soţia lui Reghe a pierdut sarcina înaintea meciului
Reghecampf: Chelsea a meritat victoria. Nu am reuşit să fim atenţi în special la jucătorii lor periculoşi
Ponta: Mulţumim Steaua pentru spectacol! Aţi dat mari emoţii campioanei Europei. Vă întoarceţi cu capul sus de la Londra!
Steliştii nu mai cred în echipă! Fanii îşi vând biletele la returul cu Ajax chiar şi cu riscul de a ieşi în pierdere
"Sunt fericit şi mă simt bine": Copenhaga - Steaua 1-1, o remiză cât o calificare în primăvara europeană