Jurnalul.ro Sport Fotbal international Galatasaray a pierdut cu două goluri primite în ultimele 5 minute

Galatasaray a pierdut cu două goluri primite în ultimele 5 minute

13 Mar 2011   •   16:59
Sursa foto: /ajansspor.com

156062-62645f61645f636162625162676b64636b6366a5aa847d7c.jpgGică Hagi a mai bifat încă un meci fără victorie în Turcia, deşi echipa sa a condus cu 1-0 şi 2-1 în deplasarea cu Ankaragucu, din etapa a 25-a. Galatasaray a primit însă două goluri în minutele 86 şi 88, pierzând trei puncte care îi păreau accesibile.

Pentru echipa lui Hagi au marcat Yilmaz 32 şi Pino 63, toate golurile gazdelor fiind semnate de Sestak, primul în minutul 52.

La Galatasaray, Zapata şi Bogdan Stancu au fost integralişti.

"Îmi trec multe lucruri prin minte în acest moment, dar nu vreau să vorbesc la cald. Trebuia să câştigăm acest meci, am fost foarte motivaţi, dar în câteva minute totul s-a schimbat şi am fost învinşi", a declarat Hagi la finalul meciului.