Jurnalul.ro Sport Fotbal international Real Madrid câştigă la Sevilla după un imens scandal!

Real Madrid câştigă la Sevilla după un imens scandal!

27 Ian 2011   •   11:05

Era ultimul minut din prima repriză a meciului FC Sevilla-Real Madrid contând ca primă manşă a semifinalelor Cupei Spaniei. Echipa lui Jose Mourinho conducea în acel moment cu 1-0 după golul lui Benzema din minutul 17, iar Luis Fabiano reuşea să egaleze pentru formaţia andaluză. Cel puţin aşa a crezut atacantul şi suporterii Sevillei, nu şi arbitrii partidei, care au anulat în mod eronat reuşita brazilianului, după ce Albiol a reuşit să respingă balonul aparent de pe linia porţii! Imaginile video demonstrează însă că centralul şi tuşierul de pe acea parte s-au înşelat. Vedeţi mai jos imaginile şi convingeţi-vă şi dumneavoastră de acest lucru!