Antrenorul Gloriei Buzău, Ştefan Stoica, a spus ieri că soarta echipei din Crîng stă în momentul de faţă în mîinile fostei sale echipe, Universitatea Craiova: “Dacă vrea să ne retrogradeze, Craiova o poate face.
Antrenorul Gloriei Buzău, Ştefan Stoica, a spus ieri că soarta echipei din Crîng stă în momentul de faţă în mîinile fostei sale echipe, Universitatea Craiova: “Dacă vrea să ne retrogradeze, Craiova o poate face. Poate însă să ne şi scape. Dacă o să vină mai cu milă la Buzău, apoi bate Ceahlăul în ultima etapă, atunci avem şanse să scăpăm”. În afara meciului cu Craiova, Gloria va mai întîlni Steaua în Ghencea.