Au comis-o și pe asta: bolnavii - la muncă, sănătoșii - acasă. Medic urgentist cu test COVID negativ, trimis acasă
Tragedie provocată de Covid-19. Un medic de familie a fost găsit mort în propriul cabinet. Autoritățile îi caută pacienții
Starețul Mănăstirii Partoș, din Timiș, a murit după 18 zile de la confirmarea cu COVID-19. Acesta avea 42 de ani. ”Dumnezeu să-l odihnească! Încă o lecție pentru habotnicii și fundamentaliștii ratăciți, care contestă boala”
Autoritățile anunță că a scăzut incidența cazurilor de COVID-19, în Capitală. Ce medie a îmbolnăvirilor s-a inregistrat în ultimele 14 zile