Traficul feroviar în Gara de Nord s-a reluat după ce o locomotivă a rupt pantograful, în zona Podului Grant.
Atentie șoferi! Valorile de trafic au început să crească pe autostrada A2 în zona localităţii Feteşti
Trafic de coșmar pe DN 1. Se circulă în coloană pe ambele sensuri de mers în zona staţiunilor montane