x close
Click Accept pentru a primi notificări cu cele mai importante știri! Nu, multumesc Accept
Jurnalul Special Rezultatele autopsiei lui Michael Jackson, publicate săptămâna viitoare

Rezultatele autopsiei lui Michael Jackson, publicate săptămâna viitoare

Publicat la 30 Iul 2009 00:00 Modificat la 30 Iul 2009 00:00
Rezultatele autopsiei lui Michael Jackson, publicate săptămâna viitoare

Institutul medico-legal din Los Angeles a declarat că rezultatele autopsiei lui Michael Jackson vor fi publicate săptămâna viitoare şi nu săptămâna aceasta aşa cum se aştepta. Medicii legişti au anunţat că sunt în aşteptarea concluziilor testelor toxicologice, iar rezultatele mult aşteptate vor fi publicate peste câteva zile.



Raportul final al autopsiei ar trebui să specifice ce medicamente au fost găsite în corpul lui Michael Jackson şi dacă acestea i-au provocat decesul.

Michael Jackson a murit la 25 iunie, la Los Angeles, din cauza unui atac de cord, la vârsta de 50 de ani. Medicul personal al megastarului, Conrad Murray este principalul suspect în ancheta privind moartea Regelui muzicii pop, după ce în reşedinţa artistului au fost descoprite recipiente de Propofol, un anestezic a cărui administrare este interzisă în afara spitalelor.

×
Subiecte în articol: special