Jurnalul.ro Sport Fotbal intern Incidente la meciul Universitatea Cluj - Steaua. Un suporter a intrat pe teren (GALERIE FOTO)

25 Feb 2013   •   20:53
Sursa foto: Lorand Vakarcs/GSP.RO

Meciul Universitatea Cluj - Steaua a avut parte de incidente la jumătatea primei reprize, partida fiind întreruptă timp de câteva minute.

În minutul 18, la scorul de 0-0, un fan al Universităţii a pătruns pe teren şi se îndrepta către Ciprian Tătăruşanu, însă a fost blocat la timp de forţele de ordine.

La doar câteva secunde, în tribună lucrurile au degenerat. Fanii au aruncat cu torţe şi fumigene, iar portarul Stelei a avut de suferit din cauza fumului de pe gazon.

Articolul complet şi o galerie foto cu incidentele pe GSP.RO.