Jurnalul.ro Sport Fotbal intern Steaua a remizat în ultimul amical din Antalya, 1-1 cu Debrecen

Steaua a remizat în ultimul amical din Antalya, 1-1 cu Debrecen

13 Feb 2011   •   19:54

Steaua a încheiat seria meciurilor de pregătire din Antalya cu un rezultat de egalitate în faţa campioanei Ungariei, Debrecen, scor 1-1. Roş-albaştrii au deschis scorul în minutul 27, prin Geraldo, după o pasă a lui Szekely, iar Debrecen a egalat prin Kabat, în urma unei lovituri libere, în minutul 34.

Marius Lăcătuş a început partida cu următoarea formulă: Tătăruşanu - Bonfim, Galamaz, Geraldo, Brandan - Nicoliţă, Bicfalvi, Marinescu, Szekely - Dică - Surdu. După pauză au mai intrat Stanca, Martinovici, Gardoş, Bilaşco, Răduţ, Matei, Emeghara, Onofraş, Baciu şi Onicaş.