Conservatorii bucuresteni au oferit flori si cadouri tinerelor mame si micutilor care au venit pe lume ieri, la Maternitatea Giulesti din Capitala, de Ziua Internationala a Familiei, pastrand astfel o traditie a partidului.
"Mamicile erau oricum deja fericite inainte de a veni noi aici, astfel incat gestul nostru este unul simbolic, prin care le uram toate cele bune celor care intemeiaza si sustin o familie", a aratat vicepresedintele PC Bucuresti, Octavian Petrovici.
|
15 ANI
"Este o zi deosebita in viata PC, pentru ca noi implinim 15 ani de la infiintare chiar azi, de Ziua Familiei" Marcel Nicolaescu presedintele Filialei Sectorului 6 a PC Bucuresti |