Dacă n-ar exista deficitele și datoriile și n-am lua din ceea ce produc alții, probabil c-am muri de foame!
Ciolacu: Dacă executivul nu ia măsuri acum, „va fi o situație dramatică". România va ajunge la un deficit mai mare decât anul trecut.
De ce ignorăm deficitul de vitamina D. Simptome neobișnuite care ne arată nivelul scăzut ale acestei substanțe în organism
Pleacă românii, dar importăm câte un oraș de asiatici în fiecare an. Vin să lucreze în construcții și restaurante