Bellu şi Bitang au părăsit lotul de gimnastică. Cei doi condiţionează întoarcerea de un proiect de revitalizare a gimnasticii
România se teme de catastrofă la Olimpiadă: ”Cea mai mare provocare a sportului românesc după cel de-al doilea război mondial”