Jurnalul.ro Sport Fotbal international Marius Niculae a marcat al patrulea gol pentru Kavala - video

Marius Niculae a marcat al patrulea gol pentru Kavala - video

11 Apr 2011   •   09:52

Atacantul român Marius Niculae traversează o perioadă excelentă de când s-a transferat în Grecia Fostul dinamovist a marcat din nou pentru Kavala în partida pe care formaţia sa a terminat-o la egalitate, duminică, pe teren propriu, scor 1-1, cu Skoda Xanthi, în etapa a XXIX-a a campionatului Greciei, informează site-ul livegoals.com.

Titular toate cele 90 de minute ale partidei, "Săgeată" a adus un punct echipei sale, reuşind să marcheze golul egalizator în minutul 51, după ce oaspeţii deschiseseră scorul prin Kazakis în primul minut.

La Skoda Xanthi, atacantul Mugurel Buga nu a fost convocat.