Jurnalul.ro Sport Fotbal international Cristea a debutat la Karlsruher, dar Sergiu Radu a marcat (video)

Cristea a debutat la Karlsruher, dar Sergiu Radu a marcat (video)

22 Ian 2011   •   20:03
Sursa foto: /ksc.de

Plecat de o săptămână la divizionara secundă germană SC Karlsruher, Andrei Cristea e debutat cu prima ocazie la noua sa echipă. Fostul dinamovist a intrat imediat după pauză în meciul de azi cu Alemannia Aachen, din etapa a 19-a din 2.Bundesliga, în momentul în care echipa sa era condusă deja cu 3-1.

Abia transferat la Aachen, atacantul român Sergiu Radu şi-a făcut şi el debutul la noua sa echipă. Radu a intrat pe teren în minutul 85 şi a marcat după doar 4 minute golul de 4-2.