Steaua e în comă: Deţinătoarea trofeului a fost eliminată în optimile Cupei României de o echipă de liga secundă, Poli Timişoara, care a câştigat cu 2-0
Cupa României: Dinamo trece la pas de Bistriţa şi va juca în finală cu Steaua după 21 de ani! - video