Guvernul s-a răzgândit: Spitalele private nu mai trebuie să plătească pentru pacienții „nerentabili” trimiși la stat
Guvernul vrea să transforme amenzile neachitate în fapte penale, pasibile de pușcărie sau muncă în folosul comunității