VERDE-N FAŢĂ ● Sorin Oprescu: În ’97, stăteam la uşa lui Iliescu ca să-i spună cineva bună dimineaţa când se ducea să facă pipi
Fănuş Neagu: "Omenia pe care am descoperit-o în spitale mă face să cred că ţara asta nu poate să piară"
Mădălin Voicu: "Cum să vii tu Traian Băsescu în plen să condamni comunismul când ai făcut parte din aparat?"