Bourceanu şi-a luat rămas bun de la fanii Stelei. Ce le-a transmis fostul căpitan al echipei roş-albastre
Discurs dur de adio! Mulţescu a anunţat în vestiar că pleacă de la Dinamo. Primele variante ale lui Negoiţă
Atunci cînd nici îngerii nu te pot ajuta. Dinamo a rămas doar cu coregrafia. Steaua câştigă în derby, 2-1
Adrian Năstase: M-am uitat la petrecerea Stelei şi i-am invidiat pe suporteri. Dinamo va reveni în fruntea clasamentului