x close
Click Accept pentru a primi notificări cu cele mai importante știri!
Nu, multumesc
Accept
Jurnalul
Ştiri
Editoriale
Special
Bani şi afaceri
Externe
Cultură
România Inteligentă
Sport
Viaţa Sănătoasă
Timp Liber
Mai multe
cauta
WEBCAM LIVE ROMÂNIA
Ştiri
Politică
Justiţie
Social
Locale
Educaţie
Vremea
Editoriale
Special
Interviuri
Reportaje
Anchete
Bani şi afaceri
Ghidul pensiilor Private
Economia
Piata muncii
Constructii&Proprietati
Investitii
Externe
Cultură
Muzica
Film
Teatru
Carte
Arte Vizuale
România Inteligentă
Sport
Fotbal intern
Fotbal international
Sporturi
eXtrasport
Viaţa Sănătoasă
Sanatatea copilului
Medicul de familie
Terapii complementare
Trup, minte, suflet
Frumos si sanatos
Sanatatea familiei
Starea de sanatate
Timp Liber
Calatorii
Casa
Horoscop
Culinar
Media
Jurnalul TV
Fashion
Monden
Ştiri de ultima oră
ABONEAZA-TE ACUM
Publicitate
Inserturi
Publică anunţul tău
Concurs
Contact
Mica Publicitate
Ştiri despre Festivalul George Enescu 2011 | Pagina 3
Eşti pe pagina 3 din 9 a ultimelor ştiri despre festivalul george enescu 2011 publicate pe Jurnalul.
Israel Philharmonic Orchestra
Yefim Bronfman: "Mă străduiesc să refllect partitura”
Academy of Saint-Martin-in-the-Fields
Missa Johnouichi
Şanse de viitor pentru "Oedipe"-ul bucureştean
Ştefan Ignat domină noua producţie cu "Oedipe”
Încă o speranţă pentru un "Oedipe” de viaţă lungă
Orchestra Naţională Radio într-un concert de referinţă
De la Haydn la Enescu, concertul cvartetului Fine Arts
Concertul Filarmonicii din Viena
Ton Koopman la pupitrul orchestrei "Virtuozii din Bucureşti"
Israel Philarmonic Orchestra
Zubin Mehta: "Îmi amintesc cu plăcere prezenţa la Bucureşti"
Vadim Repin: "Muzica este ca viaţa"
Romanian Brass
Rami Khalifé
Rami Khalifé: "Sper ca prin muzică să ne descoperim, să ne cunoaştem şi să ne simţim bine împreună"
Al treilea week-end la Festivalul Enescu
Concertul Orchestrei Simfonice Gulbenkian
Daţi-mi un... sunet şi vă voi conduce în Împărăţia MUZICII!
Virtuozii din Bucureşti
"Ascultaţi Oedip şi mă veţi înţelege mai bine"
Cuvânt pentru "Oedipe”
"Nu sunt adepta modernismului în sine"
«
‹
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
›
»